Anasayfa » Kombi Eşanjör Temizliği Nasıl Yapılır

Kombi Eşanjör Temizliği Nasıl Yapılır

Kombi Servisi Kahramanmaraş – Kombi Eşanjör Temizliği Nasıl Yapılır


Kombi Eşanjör Temizliği Nasıl Yapılır

Kombilerin eşanjörlerinde temizlik düzenli aralıklarla yapılması gereken önemli bir işlemdir. Bu tür Kombi bakımı esnasında genellikle kombi teknik servis firmaları tarafından eşanjör temizliği yapılmamaktadırlar.

Kombinizin eşanjörünün kireçli olması durumunda kombinizin içerisinden geçen suyun basıncını düşüreceği gibi musluklarınızdan yetersiz su akmasınada yol açmaktadır.

Kombilerde eşanjörlerin tıkanmasının ve kireçlenmesinin en ana nedeni şebeke su basıncının kireçli olmasından kaynaklanmak olmaktadır. Bu durumda çoğu zamanlarda su kaynaklarında yapılan bakımlar ile kullanım suyuna karışan toz ve taş parçaları da eşanjörün tıkanmasına sebebiyet vere bilmektedir.

Bazı marka kombi modellerinde tek bir tane eşanjör bulunurken bazı kombi marka modellerinde çift eşanjör bulunmaktadır.

Eşanjör Temizliği

Kombinizin eşanjörlerinin bu kadar çok sık arıza meydana getirmesi, müşterilerimizin, tüketicilerimizin kafasında kombi eşanjörü nasıl temizlenir gibi bazı sorunlara yol açmaktadır. Kombinizin eşanjor bakımı profesyonel kombi teknik servis firmaları tarafından yapılması gerekmektedir. Kombilerinizde kullanılan dayanıksız eşanjörler temizlik esnasında çoğu zamanlar kullanılan kimyasallar ile birlikte su akıtacak duruma gelebilmektedirler. Kombi teknik servis firmaları bu konuda bilinçli bir şekilde yol izlemesi gerekmektedir. Kombi eşanjör temizliği eşanjör temizlik kimyasallarıyla olabileceği gibi farklı türde ve markada ki kimyasal maddeler ile de yapıla bilinmektedir. Kahramanmaraş Kombi Firmamız kombi eşanjör temizliği’ni eşanjör temizliği için özel olarak üretilmiş olan eşanjör temizliği makineleri ile itina ile yapmaktadır. Ayrıca aynı sırada düzenli petek temizliği ve petek bakımı yapılması da eşanjör tıkanması probleminin önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Kahramanmaraş Petek Temizleme
Kahramanmaraş Kombi Bakımı
Kombi Servisi Kahramanmaraş

Marka ve modeli her ne olursa olsun, tüm marka ve modellerdeki kombileriniz uzman ekibimiz tarafından siz değerli kahramanmaraşlı müşterilerimize kahramanmaraş kombi bakımı hizmeti, kahramanmaraş kombi tamir hizmeti, kahramanmaraş petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Kahramanmaraş Kombi Servizi çağrı merkezimiz aracılığı ile firmamıza her daim ulaşa bilir ve kombi servis hizmetlerimizden faydanala bilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.